Jesteś tutaj: Strona główna Oferta Maszyny Etykierciarki Etykierciarki Maszyna etykietująca EXT 2000

Maszyna etykietująca EXT 2000

wstecz

 

Kompaktowa i automatycna maszyna etykietujaca.

Wydajność: 50 metrów rolki na minutę.

Dostepna w dwóch opcjach: 140 mm lub 200 mm

 Jest to urządzenie dostępne w dwóch wersjach, dla etykiet papierowych: 140 mm i 200 mm. Maksymalna prędkość etykietowania 50 sztuk /min, a zastosowanie silnika krokowego z elektroniczną kontrolą mikroprocesorową, zapewnia precyzyjne etykietowanie.

 

Urządzenie ETX2000 występuje także w wersji o wysokiej wydajności dla etykiet do 140 mm, o wydajności aż 70 sztuk/min. Ta wersja wyposażona została w niezależnie pracujące rolki etykietujące (średnica 400 mm) z systemem wcześnego wykrywania końca rolki z etykietami oraz napędzanym mechanicznie urzadzeniem do przewijania pozostałego papieru.

 

Etykieciarka wyposażona została w cyfrowy wyświetlacz z przyciskami funkcyjnymi, możliwość przechowywania zapisnyach ustawień oraz szybkie wyszukiwanie potrzebych funkcji sprawia, że zmiana formatu jest ​​bardzo łatwa.

 

Pełna gama akcesoriów, aplikatorów pneumatycznych, zespołów drukujących i stacji pozycjonujących wykonanych ze stali nierdzewnej, pozwala na łatwą integrację etykieciarki ETX 2000 z dowolną linią pakującą.