Jesteś tutaj: Strona główna Oferta Maszyny Kartoniarki Kartoniarka V105FR

Kartoniarka V105FR

wstecz

 

Maszyną rozkładająco-napełniająca i zamykająca kartoniki, pracującą z płaskimi blankietami tacek oraz kartoników typu display.

Wydajność: do 40/1'.

  

V105FR Jest maszyną rozkładająco-napełniającą i zamykającą kartoniki, pracującą z płaskimi blankietami tacek oraz kartoników typu display. Elastyczność maszyny umożliwia jej zastosowanie w wielu branżach przemysłu jak na przykład :

 

Przemysł spożywczy;

Przemysł chemiczny;

Przemysł farmaceutyczny;

Inne branże.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować podajniki automatyczne opracowane do specyficznego produktu Klienta.
Maszyna współpracuje zarówno z kartonami składanymi przez nacisk jak i za pomocą mikrofal. Cechuje się także elastycznością w obsłudze produktów o różnych rozmiarach (od małych do dużych), a także regularnych i nieregularnych kształtach.
V105FR jest maszyną napędzaną w pełni mechanicznie (podajniki automatyczne mogą być zintegrowane z urządzeniem i są dostosowane do specyficznych produktów Klienta). Urządzenie wykonane jest w systemie balkonowym (strefa produktu oddzielona od strefy mechanicznej). Szczególna uwaga została położona na zapewnienie dobrego dostępu do wszystkich podstawowych elementów maszyny. Szybka zmiana formatu jest realizowana za pomocą wskaźników, gdzie cyfry ilustrują właściwe położenie elementu dla danego formatu.

 

 

Wydajność: do 40/1'.

Zainstalowana moc: 6 Kw.

Konsumpcja sprężonego powietrza: 30 Nl/1'.

Zmiana formatu: od 10 do 30 min. (w zależności od rozmiaru kartonika oraz wykorzystanych automatycznych systemów podających).

Szafka elektryczna: zgodna ze standardami europejskimi, sterownik PLC (OMRON)

Waga: 1.600 Kg.

Standardowy kolor: RAL 9006.

 

 

 

Elementy opcjonalne:

 

Magazynek na kartoniki o powiększonej pojemności,

System kodowania atramentem lub przez wytłaczanie,

Specjalne wykończenie dla przemysłu kosmetycznego,

Automatyczny układ by-pass przy wylocie produktu,

Licznik opakowań wychodzących,

Automatyczny magazynek na ulotki lub "książeczki".