Jesteś tutaj: Strona główna Oferta Maszyny Saszetkarki SASZETKARKI PIONOWE

Oferta

wstecz
 • SASZETKARKA PIONOWA BETA 200

      Kompaktowa maszyna pionowa z płytowym systemem zgrzewu, zapewniającym bardzo wysoką jakość saszetek przy wydajności nawet do 200 saszetek na minutę. Urządzenie jest w stanie obsługiwać wiele rożnych produktów, jak: produkty półpłynne i płynne oraz sypkie (proszki i granulaty)  
 • SASZETKARKA PIONOWA BETA 360

    Pionowa maszyna z płytowym systemem zgrzewu, zapewniającym bardzo wysoką jakość saszetek przy wydajności do 450 saszetek/minutę. Urządzenie jest w stanie obsługiwać wiele rożnych produktów, jak: produkty półpłynne i płynne oraz sypkie (proszki i granulaty)  
 • SASZETKARKA PIONOWA BETA 500

    Pionowa maszyna z płytowym systemem zgrzewu, zapewniającym bardzo wysoką jakość saszetek przy wydajności do 800 saszetek/ minutę. Urządzenie jest w stanie obsługiwać wiele rożnych produktów, jak: produkty półpłynne i płynne oraz sypkie (proszki i granulaty)    
 • SASZETKARKA PIONOWA SIGMA 600D

    Pionowa maszyna z płytowym systemem zgrzewu, zapewniającym bardzo wysoką jakość saszetek przy zachowaniu dużej wydajności. Urządzenie jest w stanie obsługiwać wiele rożnych produktów, jak: produkty półpłynne i płynne oraz sypkie (proszki i granulaty)  
 • SASZETKARKA PIONOWA SIGMA 600P

      Pionowa maszyna z płytowym systemem zgrzewu, zapewniającym bardzo wysoką jakość saszetek przy zachowaniu wydajności do 1000 saszetek / minutę. Urządzenie jest w stanie obsługiwać wiele rożnych produktów, jak: produkty półpłynne i płynne oraz sypkie (proszki i granulaty)