Jesteś tutaj: Strona główna Oferta Maszyny Rozlewarki

Oferta

wstecz
 • Maszyna napełniająco-dozująca PERFECTA

  Maszyna do napełniania słoików lub butelek, wyposażona w stół obrotowy, przystosowana do napełniania słoików walcowatych, wykonanych ze szkła lub tworzywa sztucznego.
 • Maszyna napełniająco - zamykająca MINIBLOCK

  MINIBLOK to zautomatyzowana maszyna przeznaczona do napełniania produktami płynnymi.  Maszyna jest wyposażona w osłony zapobiegające wypadkom, natomiast drzwi są wyposażone w mikrowyłączniki bezpieczeństwa, które umożliwiają natychmiastowe zatrzymanie maszyny, jeśli są one otwarte w czasie pracy maszyny.
 • Maszyna napełniająco - zamykająca MONOBLOCK

  Monoblock to kompaktowe rozwiązanie, w którym proces napełniania i zamykania odbywa się na pulpicie w kształcie gwiazdy. Napełnianie może się odbywać dzięki specjalnemu systemowi, który zwiększa wydajność maszyny bez konieczności zmian rozmiarów i ilości dysz napełniajacych.Maszyna odpowiednia dla produkcji średniej skali. Proces załadunku nakrętek i ich pozycjonowanie może być zautomatyzowane. Maszyna charakteryzuje się szybką zmianą formatu butelek.
 • Maszyna napełniająco - zamykająca MAXIMA

  Maxima to kompleksowe rozwiązanie, w którym zamykanie butelek odbywa się na tzw. karuzeli - obrotowym stole, który obraca się rotacyjnie. Maszyna to świetnie nadaje się przy produkcji na dużą skalę, zamykanie jest zautomatyzowane (załadunek nakrętek i ich pozycjonowanie).